Allerjiler mi ? İşte Çözümü

Enerji tasarrufu için yaratılan boşluklar ve alanlar daha fazla bakteri ve maytları toplar ve solunuma uygun olmayan alanlar oluşur ancak TUBO özel sistemi ile tozları ve maytları doğrudan ortam dışına atarak solumaya uygun alanlar yaratır.

Sağlıklı nefes alın

Maytlar en sık görülen solunum problemlerinin başında gelir. Özellikle yaşam alanlarımızı istila eden bu mikroskobik organizmalar, solunum alerjilerinin en büyük sorumlularıdır. Son üniversite araştırmalarına göre Merkezi Süpürge Sistemi kullanımı , havadaki alerjenlerin miktarını azalttığından dolayı oluşabilecek hastalıklarında önüne geçer , gözlerin sulanması , burun akması , soğuk algınlığı , nefes alma zorlukları ve astım hastalıklarını büyük ölçüde azaltır. Bunun temel nedeni ; Merkezi Süpürge sisteminin en önemli özelliklerinden biri olan yüksek emiş gücü ve ağır havayı geri sürkile etmemesidir.

Tozları Tamamen Ortadan Kaldırın

Tozlar, geleneksel süpürgeler ile süpürüldüğünde daha çabuk birikir : süperme işlemi sırasında konvansiyonel vakum üniteleri tozları temizlemezler aksine yer değiştirmesine yardımcı olurlar. En hafif ve zararlı bakteri ve maytları yerden kaldırarak tehlikeyi dahada arttırırlar. Buda sıklıkla nefes alma zorluğu ortaya çıkarır. Tozu ve allerjen bakterileri tamamen ortadan kaldıran sistem TUBO gibi MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİ‘dir. Bunun temel nedeni Merkezi Süpürge Sisteminin Vakum ünitesi , yaşam alanı dışındaki bir alana monte edilir, böylelikle ağır hava ve tozlar doğrudan ortam dışarısına atılır.

WhatsApp chat